Chmura

Oferujemy usługę postawienia własnego serwera www z własną chmurą .

To wale nie musi być drogie ponieważ płacisz jedynie za naszą wiedzę i pracę, oprogoramowanie jest za free  - zadzwoń w celu omówienia szczegółow ewentualnej współpracy  kontakt.

Oferujemy wsparcie w ramach dalszej współpacy 


Co otrzymasz w zamian 

ownCloud – Twoja prywatna chmura na twoim prywatnym serwerze w twojej lokalizacji .

owncloud
Dropbox, Google Drive, SkyDrive, Copy i inne chmury mają to do siebie, że chcą trzymać nasze dane na swoich serwerach. A co gdybyśmy mieli wybór, aby przechowywać je na własnym serwerze? ownCloud nam to umożliwia.

ownCloud to narzędzie pozwalające na stworzenie własnej chmury, na dowolnym serwerze (co dodatkowo pozwala na własne dostosowanie wymaganej pojemności). 

W standardzie ownCloud oferuje opcje, które ma również Dropbox – dzielenie się plikami, możliwość przeglądania zdjęć, wersje plików, czy też możliwość przywrócenia ostatnio usuniętych plików. To co jednak wyróżnia ownCloud od Dropboksa, to wbudowana obsługa plików muzycznych (przez interfejs www), a także własny kalendarz i kontakty, dzięki czemu nie trzeba polegać na rozwiązaniach zewnętrznych. Oprócz tego ownCloud można wyposażyć w wiele dodatkowych modułów, dzięki czemu  można go dostosować do własnych potrzeb.

Oczywiście ownCloud nie opiera się wyłącznie na obsłudze przez www. Dostępne są aplikacje klienckie na wszystkie najważniejsze platformy: OS X, Windows, Linux, iOS oraz Android. Dzięki temu w błyskawiczny sposób możliwe będzie połączenie z naszą własną chmurą.

PhonesUdostępniaj i synchronizuj pliki ze wszystkimi urządzeniami
Dzięki ownCloud użytkownicy mają jedną platformę, która umożliwia im dostęp, synchronizację kalendarzy, zadań, plików  - na dowolnym urządzeniu, w dowolnym miejscu i czasie. Użytkownicy mogą szybko znaleźć i udostępniać pliki, niezależnie od tego, czy są udostępniane lub tworzone przez innych użytkowników. Funkcje takie jak ochrona hasłem, ograniczona czasowo ważność linków do wydania oraz proste przypisanie różnych poziomów autoryzacji umożliwiają wygodne zarządzanie plikami i dostępem.

 

 

 

 

rawpixel

Dobrze przygotowany do pracy w zespole

Pracownicy potrzebują technologii, która umożliwi im efektywną współpracę w wielu lokalizacjach i biurach. Centralnym punktem jest jednoczesne przetwarzanie dokumentów, a także wymiana wewnętrznych i zewnętrznych informacji i plików. Zwiększa to wydajność, zapewniając jednocześnie zgodność ze standardami bezpieczeństwa.Dzięki funkcjom takim jak bezpieczne udostępnianie plików, użytkownicy gościnni, wspólna edycja, Federated Cloud Sharing i modernizacja infrastruktury danych, ownCloud sprawia, żewspółpraca cyfrowa jest prosta i bezpieczna.

 

 

 

AdobeStockTwoje dane są bezpieczne pod twoją kontrolą


Udostępnianie danych za pomocą ownCloud zapewnia bezpieczeństwo danych. Dzięki funkcjom takim jak uwierzytelnianie 2-poziomowe, zasady haseł, ochrona przed oprogramowaniem typu ransomware i zapory ogniowe plików możesz mieć pewność, że dane biznesowe są w bezpiecznych rękach. Szyfrowanie typu end-to-end dodaje dodatkową warstwę zabezpieczeń, która zapewnia, że dostęp do plików mają tylko wyznaczeni użytkownicy.

 

Oprócz działań standardowych można wyposażyć ją w dodatkowe moduły np:

współpracę z innymi usługami chmurowymi 

tracking urządzeń i sprzętu wyposażonego w urządzenia GPS

 

 

| | | -

Copyright © 2016. All Rights Reserved.